O společnosti

Kelly Novak Oportunity (KNO) 

Společnost KNO byla založena v roce 1979 v Nevadě, USA. Založil ji tehdy šestadvacetiletý student politických věd Steven J. Kelly. Spolu se svojí manželkou Mari M. Novak, kteří pak dlouhou dobu byli hlavními tvůrci a nositeli know-how.

Jsme s vámi od roku 1991. Společnost KNO byla v Československu založena v roce 1991 pod názvem KNO Worldwide. Téměř paralelně tehdy vznikly kanceláře v Praze a v Bratislavě a po rozpadu Československa se rozčlenila na společnosti KNO Česko a KNO Slovensko. Během 20 let tým KNO spolupracoval na projektech v téměř každé zemi Střední Evropy, Střední Asie, na Kavkaze a v Pobaltí.

Společnost KNO ČESKO se svými více než dvacetiletými zkušenostmi s působením na českém i evropském trhu nabízí svým klientům konzistentní řešení v oblasti strategií rozvoje lidských zdrojů. Všechny naše tréninky, průzkumy a služby rozvoje zaměstnanců pomáhají našim klientům při dosahování jejich cílů a to rozvojem profesionality jejich zaměstnanců a zvyšováním efektivity týmové práce. Vše pomocí otestovaných, časem prověřených metod a technik.

Společnost KNO ČESKO se těší pověsti profesionální a spolehlivé společnosti. S každým klientem uzavíráme jasnou dohodu týkající se udržování obchodních tajemství a všech získaných údajů.

Současnost

Od roku 2007 je jednatelkou a majitelkou společnosti Michaela Karásková. Michaela Karásková pracuje ve společnosti již od roku 1999, kdy jako projektová manažerka navrhovala a vyhodnocovala průzkumy spokojenosti zákazníků, zaměstnanců i výsledky tajných nákupů.

Od roku 2004 je konzultantkou v oboru vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Se zástupci personálních oddělení společností nastavuje a navrhuje vzdělávací aktivity, zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. V současnosti se věnuje konzultacím zaměřeným na firemní kulturu, manažery, týmovou práci, zákaznický servis, obchodní zástupce a také lidské zdroje. Pečlivě vybírá z týmu zkušených lektorů, tak aby vždy naplnila očekávání jak účastníků tréninku, tak zadavatele. Jako lektorka se zaměřuje na téma efektivní komunikace, zákaznický servis a prodejní dovednosti. Od roku 2016 se věnuje individuálnímu i týmovému koučování.

  • V roce 2014 absolvovala program lektorských dovedností: "Specializované vzdělávání lektorů" od společnosti Facilita CZ.
  • V roce 2016 ukončila intenzivní tréninkový koučovací program Brain Based Coach, Results Coaching System™ se společnosti NeuroLeadershipGroup.

V roce 2017 převzala působnost KNO Slovensko a věnuje se tak společně s týmem slovenských lektorů také slovenskému trhu.

KNO vždy spolupracuje pouze s prověřenými odborníky, lektory, konzultanty a kouči. Našim zákazníkům doporučíme nejvhodnější řešení. Klademe důraz na to, aby klient vždy přiravoval program právě s tím odborníkem, který se poté věnuje realizaci programu či projektu.

 

 

Tréninky a školení
Rozvíjejte potenciál zaměstnanců

Ukážeme Vám jak na to

Koučing
Najděte v sobě správnou cestu

Poznejte koučing

Mystery shopping
Jak působíte na své zákazníky?

Zjistíme to za Vás

Poradenství v HR
Nastavte správné procesy pro celou firmu

Poradíme Vám