KNO Inspirativní Kavárna

Téma kavárny: Mileniálové - Generace X, Y, Z

Čestný host: Lenka Bláhová

Datum: 11. února 2020
Čas: 11:00 – 13:00

Cena: ZDARMA
Místo konání: Kavárna Tři století, Míšeňská 4/70, Praha 1

Přijďte s námi podiskutovat na téma "Mileniálové - Generace X, Y, Z", sdílet informace s ostatními a poslechnout si názor na toto téma
od Lenky Bláhové a Michaely Karáskové.

Společně se budeme inspirovat i těmito otázkami:

  • Jak se Vám daří udržet spolupráci zaměstnanců různých generací?
  • Co nového nám přináši Mileniálové do pracovního prostředí?
  • Jak můžeme využít jejich vlastnosti pro růst celé firmy?
 

Lenka Blahova

Lenka Bláhová

Pracuje v HR "de facto" celý svůj profesní život. Prošla v průběhu 40 let v HR různými pozicemi od odborných, metodických až po manažerské. Byla odpovědná v rámci HR v České pojišťovně za transformaci společnosti. Má praxi jako HR Business Partner. 

V současné době působí jako externí konzultantka, mentorka a lektorka lidských zdrojů.

 

 

profil M.Karaskova profi Michaela Karásková

  Do KNO Česko nastoupila v roce 1999 a od roku 2007 působí na pozici jednatelky společnosti. Se zástupci personálních oddělení společností nastavuje a navrhuje vzdělávací aktivity, zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. V současnosti se věnuje konzultacím zaměřeným na firemní kulturu, vedení lidí, týmovou práci, zákaznický servis, obchodní zástupce a také lidské zdroje. Pečlivě vybírá z týmu zkušených lektorů, tak aby vždy naplnila očekávání jak účastníků tréninku, tak zadavatele. Jako lektorka se zaměřuje na téma efektivní komunikace, zákaznický servis a prodejní dovednosti. Od roku 2016 se věnuje individuálnímu i týmovému koučování. Za 20 let měla možnost navštívit stovky firemních kultur v korporátním i rodinném prostředí z rize českým vedením. 

 

 

MÁM ZÁJEM